logo

Agrochemické služby

V rámci agrochemických služeb se Mydlářka a.s. zabývá skladováním a prodejem průmyslových hnojiv. K tomuto účelu jsou využívány velké skladové kapacity na pevná i kapalná hnojiva jak na středisku ACHS Struhařov tak ACHS Trhový Štěpánov.

Dalšími činnostmi, které se agrochemické služby zabývají je prodej chemických přípravků a osiv pro zemědělství, prodejem pohonných hmot, uhlí, posypové soli, jedlé soli a minerálních lízů, Pro prodej průmyslových hnojiv, ale i dodávky pesticidů a výkup komodit jsou vždy sjednávány individuální podmínky zohledňující aktuální ceny a přepravní vzdálenosti


Přehled provozů:

Středisko Trhový Štěpánov (okres Benešov)

Prodej uhlí

Naše firma se zabývá i prodejem ledvického hnědého uhlí z dolů SD Bílina, které je skladováno na našich střediscích v krytých halách. Zákazník má možnost osobního odběru, ale také nabízíme odvoz s dopravním pásem, až k Vám domů.

Ceník hnědého uhlí SD a.s. platný od 4.1.2023 (ceny jsou uvedeny vč. DPH):
OŘECH I. z Ledvic/ Bílinské uhlí: 638 Kč/q
KOSTKA z Ledvic/ Bílinské uhlí: 649 Kč/q
OŘECH II. z Ledvic/ Bílinské uhlí: 631 Kč/q
BRIKETY „2”:  zboží není skladem

Email na váhu: vahats@mydlarka.cz
Tel.: 317 851 515

Reklamační řád ZDE.

Sklízecí mlátička

V našem portfoliu se nachází sklízecí mlátička značky CLAAS Lexion 760 se záběrem lišty 9 m.

Středisko Struhařov (okres Benešov)

Činnosti v zemědělství:

Naše společnost dodává na trh široký sortiment přípravků na ochranu rostlin. Nabízíme konkurenční ceny a nedílnou součástí je komplexní poradenství v rostlinné výrobě. Objednané přípravky jsou zaváženy přímo na místo během nejbližšího závozového dne. Většina přípravků je připravena k okamžité expedici v případě, že momentálně není požadovaný přípravek dostupný, pomůžeme Vám nalézt vhodnou náhradu. Součástí této služby jsou střediska vybavena moderními samochodnými postřikovači značky TECNOMA o záběru 24/18 m.

Dusíkatá hnojiva:

LAD 27% + 4 MgO

Močovina

DAM 390

Hnojiva (NS):

YaraBela Sulfan 24:6

Dasamag 24:10+6MgO

NP hnojiva:

Amofos 12:52

NP 26-14

NP roztok

Draselná sůl

Kornkali (kamex)

Patentkali Kainit

Vícesložková hnojiva:

NPK 15-15-15

Hořečnatá hnojiva:

Hořká sůl

Kieserit granulovaný

Kieserit krystalický

Bezpečnostní listy hnojiv:

YARA

AGRO CS

Aplikaci kejdy je prováděna cisternami ANNABURGER a BAUER o objemu 24 m³. Pro optimální zapravení kejdy do půdy, naše společnost pořídila CLAAS XERION 4000 s cisternou ZUNHAMMER o objemu 16 m³ s diskovým podmítačem, travním diskovým zapravovačem, aplikátorem kejdy v řádcích.

Aplikaci vápenatých hnojiv provádíme soupravou traktoru JD s rozmetadlem Güstrower. Dovoz vápence na pole zajišťujeme cisternou TATRA T-815 z našich vápenných sil, která jsou jak na ACHS Struhařov tak na ACHS Trhový Štěpánov. Použitím v zemědělství upravuje zejména pH půdy, stabilizuje půdní strukturu, posiluje biologickou aktivitu půdy, umožňuje lepší hospodaření s půdní vláhou, podporuje lepší využití hnojiv a zlepšuje kvalitu sklizně. Je vhodný zejména k aplikaci na středních a lehčích půdách a travnatých porostech. Slouží jako neutralizační materiál proti účinkům kyselých průmyslových exhalátů. Dávky vápenatých hnojiv se řídí pH, půdním druhem a nároky pěstovaných plodin. Aplikace spojená se zapravením do půdy se provádí po sklizni.

Naše firma disponuje nákladními auty na přepravu sypkého i paletového zboží.

kontakt

Středisko Trhový Štěpánov (okres Benešov)
tel: 317 851 515, 603 546 016
fax: 317 851 182     stepanov@mydlarka.cz

kontakt

Středisko Struhařov (okres Benešov)
tel: 317 721 912, 601 393 925
fax: 317 723 795     struharov@mydlarka.cz